Zveme vás na ples Mariánských Hor a Hulvák

15/2 2023

Pro příznivce dobré zábavy a tance připravilo vedení našeho městského obvodu Mariánskohorský ples s příchutí rock&rollu. Akce se uskuteční v sobotu 18. března od 19.30 hodin ve společenském sále restauračního zařízení U Třech kohoutů v Pražákově ulici. Těšit se můžete na stylovou módní přehlídku ze 60. let, pestrý zábavný
program s fotokoutkem i bohatou tombolu, a možná přijde i kouzelník! K tanci a poslechu zahraje skupina Mistral, jako speciální host večera vystoupí kapela Retro, hrající hity Věry Špinarové a program z hlavního sálu bude prostřednictvím videopřenosu možné sledovat i v dalších sálech.

Zveme vás na ples Mariánských Hor a Hulvák

Vstupné ve výši 1 000 Kč zahrnuje místo k sezení v hlavním sále, láhev vína pro pár a teplou večeři, vstupné ve výši 700 Kč zahrnuje místo k sezení „na hospodě“, džbánek piva na stole a studenou večeři, k dispozici také bude několik vstupenek za 300 Kč, v jejichž ceně bude zahrnuta možnost usadit se k baru. Všechny typy vstupenek pak v ceně zahrnují také drink na uvítanou a pět žetonů do tomboly.

Zakoupit vstupenky je možné pouze v předprodeji na sekretariátě vedení radnice (tel.: 599 459 225). Těšíme se, že přijmete naše pozvání a strávíme společně večer plný pohody a zábavy.