Aktuality
Z Červeného kříže do Zeleného Města
27 2 2024

Z Červeného kříže do Zeleného Města

Obyvatelé Mariánských Hor a Hulvák se dočkali dlouho očekávané proměny části obvodu, známé jako Červený kříž, kdysi synonymum pro opuštěné a zanedbané domy. Díky rozsáhlému stavebnímu projektu se tato oblast mění v nově vznikající Zelené Město, které získalo prestižní ocenění Realitní Projekt Roku 2023 v Moravskoslezském kraji.

Vychází únorový Zpravodaj
23 2 2024

Vychází únorový Zpravodaj

Zpravodaj měsíce února míří do vašich schránek. Dočtete se aktuality z rekonstrukce ulic Přemyslovců a Karasova, kdy bude ve vaší blízkosti přistaven velkoobjemový kontejner, co všechno se v obvodu chystá nebo o tom, jak bude v budoucnosti vypadat ulice Strmá. Přečíst již nyní si jej můžete ZDE.

Upozornění - UZAVÍRKA V ULICI 28. ŘÍJNA
21 2 2024

Upozornění - UZAVÍRKA V ULICI 28. ŘÍJNA

Z důvodu havárie na kanalizaci a s ní spojených výkopových prací je ulice 28. října ve směru na Porubu, a to v úseku od křižovatky s ul. Karla Tomana po křižovatku s ul. Železárenská x Sokola Tůmy uzavřena. Uzavírka i objížďka jsou vyznačeny příslušným dopravním značením. Upozornění na neprůjezdnost je již od křižovatky s ul. Přemyslovců. Objížďka je vyznačená přes ul. 1. máje a ul. Železárenskou. Práce na havárii kanalizace v ul. Karla Tomana a potrvají do 31. března. 

VÍCE AKTUALIT >>