Aktuality
Vychází dubnový Zpravodaj
19 4 2024

Vychází dubnový Zpravodaj

Dubnový Zpravodaj naleznou obyvatelé Mariánských Hor a Hulvák v těchto dnech ve svých poštovních schránkách. Najdou v něm informace o pravidelném výletu seniorů a oblíbené akci Slet čarodějnic na Mariánském náměstí, dozvědí se novinky o plánované výstavbě  bytových domu U Dvoru či rekonstrukci domu v ulici Strmá 3 a mnoho dalšího. Přečíst si jej můžete také ZDE.

Slet čarodějnic: výzva!
17 4 2024

Slet čarodějnic: výzva!

Veškeré čarodějstvo, čarodějnice a kouzelníci, duchové, bludičky, skřeti, nadpřirozenosti podzemní, zemské i povětrné vyzývají se! 

Čarodějnická unie Mariánských Hor a Hulvák si dovoluje Vaše nadpřirozenosti co nejkouzelněji pozvati k nejstrašidelnější účasti na letošním našem společném Sletu čarodějnic, kterýžto odbude se v úterek 30. dubnového dne L. P. 2024 od půl páté hodiny odpolední na obvyklém sletišti lidmi zvaném Mariánské náměstí.

Občané Mariánských Hor a Hulvák dostanou kompostéry zdarma díky dotaci
11 4 2024

Občané Mariánských Hor a Hulvák dostanou kompostéry zdarma díky dotaci

Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky přichází s novým projektem, který se zaměřuje na nakládání s odpady a podporu ekologického chování svých obyvatel. Díky dotaci z Operačního programu Životní prostředí budou mít obyvatelé obvodu možnost získat zahradní kompostéry zdarma.

VÍCE AKTUALIT >>