Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Informace z oblasti školství

Poslední změna: Úterý 15.05.2018 12:24
OZDRAVNÝ POBYT 2018 – Ski Příčná Zlaté Hory „Financováno z rozpočtu MSK“

 Od poloviny března se konaly ozdravné pobyty pro děti z mateřských škol našeho městského obvodu a obecních jesliček. Termíny pobytů byly letos tři, od 17. března do 31. března, od 31. března do 14. dubna a 14. dubna až 28. dubna, a zúčastnilo se jich celkem zhruba 80 dětí. První turnus se uskutečnil v malebném prostředí obce Bílá v Beskydech, na další dva turnusy děti a rodiče vycestovali do Zlatých Hor.

„Jsme velice rádi, že se nám i v letošním roce podařilo uspořádat ozdravné pobyty pro děti. Část nákladů byla uhrazena díky získané dotaci od Moravskoslezského kraje, další část jsme přispěli z rozpočtu našeho městského obvodu. Finanční spoluúčast rodičů tak mohla být opět poměrně nízká, aby se akce mohl zúčastnit co největší počet rodin. V rámci dotované ceny na pobyt jelo vždy dítě a jeden z rodičů,“ říká starostka Liana Janáčková s tím, že rodiče se na akci mohli střídat a vedení obvodu nebránilo ani účasti dalších rodinných příslušníků, pro které mariánskohorská radnice u hoteliérů zajistila zvýhodněné ceny.

„Na jeden z termínů ozdravného pobytu jsem se jela osobně podívat. S rodiči jsem probrala, jak se jim pobyt líbí, nebo co by bylo dobré pro další roky vylepšit. Děti se usmívaly, což pro mě bylo známkou úspěchu celé jejich rekreace,“ dodává starostka.

Ozdravné pobyty se vydařily. Rodiče s dětmi načerpali sílu, energii a odvezli si mnoho krásných zážitků a vzpomínek na svá společná dobrodružství.

 

LOGO

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 459 102, 200


Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky
Přemyslovců 63
709 36 Ostrava - Mariánské Hory


Úřední hodiny »