Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Sto let TJ Slovan Ostrava

Poslední změna: Čtvrtek 13.06.2019 14:21

V sobotu 25. května oslavila sté výročí svého založení TJ Slovan Ostrava na svém hřišti v Hulvákách. Z jejích řad vzešlo více než pět generací sportovců, mezi kterými lze najít množství legendárních hráčů, trenérů.

Zejména jim složila oslava obrovskou poklonu!!! Bohatý sportovní i společenský program oslavy zahájil v 9 hodin Mezinárodní fotbalový turnaj fotbalových přípravek Slovan Cup. Po poledni na zelený trávník vyběhli dorostenci FC Baníku Ostrava, aby divákům předvedli tréninkovou ukázku a rozehřáli publikum na následující přátelská utkání Slovanu Ostrava ženy s hosty oslav FC Viktoria Plzeň ženy, a zejména utkání mužů Slovanu Ostrava s Legendami ligy, mezi kterými se objevily významné fotbalové osobnosti, jako Radek Slončík, Ivo Staš, Marek Poštulka, Michal Papadopulos, Martin Folta, Milan Páleník, Michal Šlachta, Petr Vašek, Peter Drozd, Aleš Neuwirth, jejichž tým vedl kapitán Martin Lukeš.

Společenský program, zahájený v 18.30 aukcí dresu týmu legend s podpisy všech zúčastněných, zakončil ve 22 hodin ohňostroj.Dětem i dospělým pořadatelé z TJ Slovan Ostrava nabídli také pestrý doprovodný program s premiérou prodeje klubových fans-doplňků, grilováním, skákacím hradem, ukázkou záchranářské sanitky, fotostánkem či soutěžemi pro děti. Oslavu podpořili také občané našeho obvodu, když při hlasování v participativním rozpočtu ÚMOb MHaH vybrali tuto akci.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 459 102, 200


Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky
Přemyslovců 63
709 36 Ostrava - Mariánské Hory


Úřední hodiny »