Starosta zve obyvatele Mariánských Hor a Hulvák na společná setkání

18/6 2022

V červnu se uskuteční celkem čtyři setkání se starostou městského obvodu Mariánských Hor a Hulvák Patrikem Hujdusem. Společně se starostou se setkání zúčastní také další členové vedení radnice, kterých se občané mohou zeptat na to, co je zajímá.

Starosta zve obyvatele Mariánských Hor a Hulvák na společná setkání

Cílem setkání je představit plány obvodu, poslechnout si zkušenosti i připomínky lidí a být v osobním kontaktu. Vedení radnice společně v čele s panem starostou se v daných termínech chce setkat s občany v jejich blízkosti, proto jsme vybrali místa, která mají blízko svých domovů.

„Setkání s občany jsou vždy jedna z akcí, na které se těšíme. Můžeme zde představit své nápady a vize pro obvod a společně s nimi vyslechnout zpětnou vazbu občanů – ať už k projektům, které se v našem obvodu realizovaly, či jsou právě v realizaci. Rádi si poslechneme i problémy, nedostatky a konstruktivní výtky, které sužují obyvatele obvodu, abychom se na ně mohli zaměřit a pracovat na jejich vyřešení. Těším se na společnou debatu a jsem přesvědčený, že setkání proběhnou v pohodové atmosféře,“ uvedl starosta Patrik Hujdus.

Termíny a místa plánovaných setkání:

22. června od 17 hodin

Knihovna J. Trnky, J. Trnky 10, Ostrava – Mariánské Hory

23. června od 17 hodin

Sál restaurace U Tří kohoutů - Pražákova 227/1, Ostrava – Mariánské Hory

27. června od 17 hodin

MŠ Matrosovova, Matrosovova 14/A, Ostrava-Hulváky

28. června od 17 hodin

Obřadní síň úřadu Mariánské Hory a Hulváky, Přemyslovců 224/63, Ostrava –Mariánské Hory

Případné dotazy mohou lidé zaslat i předem, a poslat je mohou i ti, kteří se nemohou zúčastnit, a to na adresu patrik@hujdus.cz.