Sportovní den pro děti a rodiče se vydařil

20/7 2022

V neděli 19. června se v areálu TJ Lukostřelba v Mariánských Horách uskutečnil Sportovní den pro děti a rodiče. Ve 14 hodin se v areálu začaly objevovat první statečné duše, které se nezalekly vysokých teplot a rozhodly se, že si přijdou zasportovat.

Soutěžilo se v několika disciplínách, jako byly kop na branku, lukostřelba, běh, skákání v pytli, opičí dráha a házení na cíl. Soutěžící byli rozděleni do pěti kategorií podle věku. V nejmladší kategorii byli sportovci do šesti let, na druhém konci spektra zase zkušení mazáci nad 50 let. Mimo hlavní sportovní disciplíny byl pro děti a rozverné dospělé připraven zábavný program v podobě skákacího hradu a tance, který vedly nadějné talenty ze studia Fit Fun.

Na Sportovní den však nedorazil jeden z oblíbených aktérů léta, a to stín. Díky vysokým teplotám byl dodržován pravidelný pitný režim – společně s pravidelnými přestávkami na oddych. V areálu se také nacházel stan Červeného kříže, který nejenže poskytoval zábavu pro děti, ale pracovníci ČK byli připraveni kdykoli zasáhnout.

V 18.00 se konalo vyhlášení prvních tří míst v každé věkové kategorii. Dohromady bylo tedy oceněno 15 sportovců, kteří si mohli domů odnést hodnotné ceny. Ale každý vyhrává! Proto i pro ostatní soutěžící, kteří se neocitli na pomyslné bedně vítězů, byla připravena sladká odměna. Děkujeme, že jste si Sportovní den pro rodiče a děti užili s námi, ať už jste aktivně soutěžili, nebo se byli podívat či podpořit. Pro nás to byl další důkaz toho, že akce podobného typu má smysl dělat, a budeme se snažit, aby se podobné aktivity v našem obvodu opakovaly.