Soutěž MISS PES a MAZLÍK 2024 je zpět

27/6 2024

Máte doma mazlíčka, který by mohl „z fleku“ vyhrát soutěž o nejroztomilejšího společníka? Přihlaste ho do letošní soutěže MISS PES a MAZLÍK a dejte mu šanci zazářit!

Soutěž MISS PES a MAZLÍK 2024 je zpět

Mariánské Hory a Hulváky letos pořádají již dvanáctý ročník této oblíbené fotografické soutěže, do které se mohou zapojit všichni obyvatelé městského obvodu. Až do konce srpna můžete přihlásit své čtyřnohé, okřídlené či hlodavé kamarády. Pravidla jsou jednoduchá a přístupná pro všechny.

Pokud máte trvalé bydliště na území Mariánských Hor a Hulvák, stačí vybrat nejlepší fota vašeho mazlíčka, nebo pořídit jeho aktuální snímky. Poté nahrajte jednu až pět fotografií na webové stránky www.misspes.cz do soutěžního formuláře nebo je zašlete e-mailem na adresu soutez@marianskehory.cz. Nezapomeňte uvést jméno mazlíčka, jeho druh či plemeno a váš kontaktní údaj.

„Jako každý rok, tak i letos připomínám, že nejde o tradiční soutěž krásy, ale o zachycení sympatií a roztomilosti vašich domácích mazlíčků. Porota se zaměří na celkový dojem z fotografií, proto doporučujeme posílat kvalitní a dobře nasvícené snímky. Hlasování veřejnosti proběhne online na webu www.misspes.cz od 1. do 10. září, a poté se k výběru vítězů přidá i odborná porota,“ uvedl starosta Patrik Hujdus.

Vítězové se mohou těšit na atraktivní ceny, včetně krmiva, pamlsků a dalších drobností. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční tradičně u kašny na Stojanově náměstí dne 30. září. Zveme všechny soutěžící, jejich majitele i ostatní obyvatele městského obvodu, aby se k nám připojili a užili si tento zábavný den plný zvířat společně.

Neváhejte a přihlaste svého mazlíčka do soutěže MISS PES a MAZLÍK 2024!