Nové vedení radnice se představilo zaměstnancům a začalo pracovat

13/11 2020

Ve středu 4. listopadu se v obřadní síni v prostorách radnice představilo v plném počtu nové vedené městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky. Radní se zde sešli s vedoucími jednotlivých odborů radnice, kde se jim krátce představili a požádali je, aby své podřízené ubezpečili, že vedení neplánuje žádné zásadní personální změny a restrukturalizace.

Nové vedení radnice se představilo zaměstnancům a začalo pracovat

Jako první se ujal slova nově zvolený starosta Jiří Vávra, který vyjádřil své přesvědčení o vysoké profesionalitě zaměstnanců radnice a v přívětivé atmosféře předal slovo jednotlivým místostarostům. Po oficiálním představení následovalo milé a přátelské gesto, kdy členové vedení předali přítomným ženám květiny a pokračovali v již neformálních rozhovorech s jednotlivými vedoucími.

Nová koalice se ujala práce po odvolání bývalého vedení na mimořádném zastupitelstvu dne 2. listopadu, kdy v čele radnice stanul Jiří Vávra (ANO). Dalšími místostarosty se stali Daniel Vaca a Petr Luzar (LEČO), Kamil Taube (ODS) a Filip Čmiel (Trikolora). Všichni místostarostové budou neuvolnění.