Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Mariánskohorská pouť je za dveřmi

Poslední změna: Pátek 14.09.2018 13:05

Vedení radnice Mariánských Hor a Hulvák zve srdečně všechny obyvatele na tradiční Čertovskou pouť. Přijďte, přijeďte, přispěchejte a užijte si snad i pěkné počasí. A taky jarmark, řemesla, pouťové radosti, hudbu, kulturu... a to vše v sobotu 22. září od 13 do 19 hodin ve Sportovním areálu u kostela Panny Marie Královny (bývalý TJ Baník, Raisova a Ludmilina ulice). 
 

Bude připraven pestrý kulturní program, vstup bude zdarma. Můžete vidět vystoupení folklorního souboru, soutěže pro děti zajistí „Klauni trochu jinak“.  Uvidíte také vystoupení dětí ze škol a zájmových kroužků. Milovníky známých melodií potěší skupina Maxíci, kteří kromě osvědčených hitů známých z původních Maxim Turbulenc, hrají i nové autorské písničky, které se objevují na nedávno vydaných albech.

Těšit se můžete také na kolotoče, řemeslné výrobky, stánky s občerstvením a další pouťové atrakce. Hlavním hostem letošní pouti bude Kamil Emanuel Gott, nejlepší imitátor slavného jmenovce. Akci si určitě nenechte ujít, máte se rozhodně na co těšit! A na vás se těší vedení našeho obvodu v čele se starostkou Lianou Janáčkovou.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 459 102, 200


Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky
Přemyslovců 63
709 36 Ostrava - Mariánské Hory


Úřední hodiny »