Hledá se největší sympaťák Mariánských Hor a Hulvák

9/9 2019

Máte pejska anebo jiné domácí zvířátko? Přihlaste je do soutěže MISS PES a MAZLÍK 2019. V letošním roce vedení městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky pořádá soutěž už poosmé a pravidla jsou velmi jednoduchá. Přihlásit můžete pejsky, kočky, papoušky, ale také morčata, křečky, pískomily, hady a další zvířecí kamarády, které máte doma.

Hledá se největší sympaťák Mariánských Hor a Hulvák

„Přihlášení je jednoduché. Na adrese www.misspes.cz stačí nahrát jednu až pět fotografií zvířátka a v jednoduchém formuláři připsat pár údajů o něm. Pokud by pro někoho bylo jednodušší poslat fotografie e-mailem, je toto samozřejmě také možné, a to na adrese soutez@misspes.cz,“ vysvětluje starosta obvodu Patrik Hujdus s tím, že zájemci o účast v soutěži musí své zvířecí kamarády přihlásit nejpozději do 15. září 2019

Poté už bude probíhat hodnocení jednotlivých soutěžících. Porota vítěze nevybírá podle toho, co umí, ale podle sympatií a také toho, jak na fotografii váš zvířecí kamarád vypadá. Vybírejte proto co nejkvalitnější záběry, na kterých jsou zvířátka dobře vidět. Po loňském ohlasu bude i letos možné zapojení veřejnosti do hlasování, tak aby mohl ve všech kategoriích každý z vás hlasovat pro svého favorita. Hlasování veřejnosti se uskuteční on-line přímo na webu www.misspes.cz. Také letos soutěžíme o krmivo, pamlsky a další zajímavé ceny.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční říjnu Více informací o soutěži a fotografie soutěžících z předchozích ročníků najdete na www.misspes.cz.