Hledá se Miss pes a mazlík

16/9 2020

Už jen do 20. září máte možnost přihlásit své domácí mazlíčky do soutěží MISS PES a MAZLÍK 2020. Fotografickou soutěž pro pejskaře a majitele dalších zvířat vyhlásil městský obvod Mariánské Hory a Hulváky už podeváté, a pravidla letošního ročníku jsou stejná jako v předchozích letech. 

Hledá se Miss pes a mazlík

Stačí jen na stránkách www.misspes.cz nahrát do formuláře jednu až pět fotografií svého zvířecího kamaráda, případně fotografie zaslat na e-mail soutez@marianskehory.cz. K fotkám připojte jméno zvířátka, případně plemeno a kontakt na vás.

Stejně jako v minulém roce bude do hlasování kromě odborné poroty zapojena také veřejnost, aby si v jednotlivých kategoriích mohl svého vítěze vybrat každý. Hlasování veřejnosti se uskuteční on-line přímo na webu www.misspes.cz ve dnech 21. až 30. září.

Na vítěze opět čekají hodnotné ceny – krmivo, pamlsky a další drobnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční tradičně u kašny na Stojanově náměstí ve středu 7. října od 17.15 hodin.

Srdečně jsou zváni nejen soutěžící a jejich majitelé, ale i další obyvatelé našeho městského obvodu, kteří mají rádi zvířátka.