Aktuality
Letošní rok ve znamení investic
18 2 2020

Letošní rok ve znamení investic

Na investice vyčlenili zastupitelé Mariánských Hor a Hulvák při schvalování rozpočtu na letošní rok celkem 33 milionů korun. Vedení naší radnice ovšem aktivně vyhledává nejrůznější dotační tituly, které by bylo možné v rámci rozvoje obvodu využít, a tak by mohla tato částka být posílena ještě o dotace, a současně také o finanční prostředky, které se podařilo uspořit z rozpočtu roku loňského. V takovém případě by mohlo být v letošním roce proinvestováno přes 60 milionů korun.

Vychází únorový zpravodaj Mariánských Hor a Hulvák
14 2 2020

Vychází únorový zpravodaj Mariánských Hor a Hulvák

Únorové vydání Zpravodaje míří v těchto dnech do vašich schránek. Kromě představení jednotlivých projektů participativního rozpočtu se z něj dozvíte například o vyhlášení dotací  pro tento rok, kam poputují v letošním roce investice nebo dostanete tipy na kulturní a společenské akce v našem obvodu. Přečíst si jej můžete také ZDE.

Ne rozšíření spalovny Nebezpečných odpadů v Ostravě
11 2 2020

Ne rozšíření spalovny Nebezpečných odpadů v Ostravě

Vedení mariánskohorské radnice nesouhlasí se záměrem výstavby nové spalovny v Ostravě. Proto vzniklo na radnici jedno z petičních míst, kde se můžete i vy k nesouhlasnému stanovisku připojit a podepsat petici proti spalovně. Petiční archy můžete podepsat v podatelně, budova A, kancelář. č. 4. Elektronicky je možné petici podepsat ZDE.

VÍCE AKTUALIT >>