Aktuality
Pravidelné vyúčtování služeb
24 6 2022

Pravidelné vyúčtování služeb

Ke konci dubna se uskutečnilo každoroční vyúčtování služeb. Rozúčtování nákladů na teplou a studenou vodu bylo provedeno prostřednictvím dálkově odečtených podružných vodoměrů, náklady na teplo podle dálkově odečtených indikátorů topných nákladů. Proto již není nutná osobní návštěva v každém bytě. Veškeré údaje se přenesou automaticky dálkově. Přeplatky budou zaslány prostřednictvím poštovní poukázky v červnu letošního roku. Nedoplatky pak budou navedeny do SIPO za měsíc červenec 2022. V případě zájmu je možné sjednat si osobně splátkový kalendář prostřednictvím bytového odboru v budově B radnice Mariánských Hor a Hulvák.

Fotbalový turnaj "O pohár starosty"
23 6 2022

Fotbalový turnaj "O pohár starosty"

V sobotu 25. června se uskuteční fotbalový turnaj firemních družstev "O pohár starosty Mariánských Hor a Hulvák", který připravila mariánskohorská radnice ve spolupráci s TJ Slovan Ostrava. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, fotbalový zápas malých benjamínků nebo ukázky práce zdravotníků Českého červeného kříže Ostrava. Přijďte fandit s námi.

Rekonstrukce tělocvičny Ostrava - Mariánské Hory
21 6 2022

Rekonstrukce tělocvičny Ostrava - Mariánské Hory

Předmětem projektu byla rekonstrukce tělocvičny Základní školy Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvkové organizace. Rekonstrukce tělocvičny zahrnovala rekonstrukci střechy a napojovacího krčku k tělocvičně, kompletní řešení silnoproudé elektroinstalace tělocvičny, výměnu podlahy/povrchu tělocvičny, obložení stěn, zakrytí otopných těles, výměnu částí výplní otvorů, výměnu vstupních dveří, obnovu a doplnění imobilního inventáře. Na financování tohoto projektu se podílela Národní sportovní infrastruktura.

VÍCE AKTUALIT >>