Aktuality
Radnice vyhlašuje dotační výzvu pro tento rok
26 1 2021

Radnice vyhlašuje dotační výzvu pro tento rok

Vedení mariánskohorské radnice vyhlásilo dotační výzvu na poskytování neinvestičních účelových dotací pro tento rok. Jedná se o finanční podporu projektů z oblasti vzdělávání, sportu, kultury, volného času dětí a mládeže a pomoci handicapovaným na území městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky nebo ve prospěch jeho obyvatel. V rozpočtu obvodu je na ně vyčleněno 500 tisíc korun.

Mariánské Hory a Hulváky budou hospodařit s rozpočtem ve výši 309 milionů korun
25 1 2021

Mariánské Hory a Hulváky budou hospodařit s rozpočtem ve výši 309 milionů korun

Zastupitelstvo městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky na svém prosincovém zasedání schválilo rozpočet obvodu pro letošek ve výši 309 milionů korun, Tento rozpočet se může jevit v celkovém objemu finančních prostředků velmi pozitivně. V této částce jsou však zahrnuty převody nevyčerpaných finančních prostředků na investiční akce ve výši 34 milionů korun, které byly započaty v roce 2020 a dokončeny budou letos. Dále je zde 37 milionů korun z úvěru Komerční banky na opravy a modernizaci bytového fondu. Na investice bude vynaloženo v letošním roce přes 119 milionů korun.

UPOZORNĚNÍ
24 1 2021

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu nákazy Covid-19 u pedagogických pracovníků v MŠ Gen. Janka a nařízené karantény všech osob, které byly v kontaktu s pozitivními zaměstnanci, jsme nuceni mateřskou školu od 25.1.2021 uzavřít. Nařízená karanténa v MŠ je do 2.2.2021

VÍCE AKTUALIT >>