Aktuality
Nezapomeňte uhradit poplatek za komunální odpad
23 6 2021

Nezapomeňte uhradit poplatek za komunální odpad

Každý občan s trvalým pobytem na území Ostravy má do 30.  června povinnost zaplatit poplatek za komunální odpad. Ten se hradí jednou za kalendářní rok, přičemž jeho současná výše je 498 korun za osobu. Platit je možné bankovním převodem, složenkou, QR-kódem, prostřednictvím SIPO, v pokladně Magistrátu města Ostravy (Prokešovo náměstí 8, budova Nové radnice, kancelář č. 101) nebo pomocí on-line platby na platebním portále (platebniportal.ostrava.cz).

MŠ Zelená – Letitý maraton před cílovou rovinkou
21 6 2021

MŠ Zelená – Letitý maraton před cílovou rovinkou

Popsaných stránek Zpravodaje na téma vytápění budovy MŠ Zelená bychom v archivu našli mnoho. Články, kterak jsme s parádou zrušili staré a zbudovali nové, moderní. Rodič odrostlého dítěte svraští čelo při vzpomínkách, jak to nové zlobilo a netopilo, opravovalo se, a dětem byla zima. Kolik financí padlo na opravy, v čem je problém, probíral se projekt, zhotovitel atd. O peripetiích s před lety nainstalovaným systémem vytápění s tepelným čerpadlem a elektrokotlem v MŠ Zelená zkrátka bylo napsáno mnoho, leč problém přetrvával.

Vychází červnový zpravodaj Mariánských Hor a Hulvák
18 6 2021

Vychází červnový zpravodaj Mariánských Hor a Hulvák

V nejnovějším vydání mariánskohorského Zpravodaje se můžete dočíst o dlouho očekávaném vyřešení vytápění mateřské školy Zelená nebo také o možnosti zapojení do soutěže Kouzlo květů. Najdete zde informace o tom, co je to Mobilní rozhlas a jak díky němu dostanete včas všechny informace, které vás zajímají. Přečíst si jej můžete také ZDE.

VÍCE AKTUALIT >>